Grafik – praca zdalna

Report problem
Processing your request, Please wait....

Dodatkowe informacje

Miejscowośćcała Polska

Nasz team stale rośnie w siłę i tym razem poszukujemy ambitnej osoby, która zaskoczy nas swoją kreatywnością graficzną. Jeśli posiadasz doświadczenie
w tworzeniu komunikacji marketingowej i możesz pochwalić się ciekawymi projektami graficznymi nie zwlekaj, prześlij nam swoje CV.

Szukamy współpracownika z orzeczoną niepełnosprawnością na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

• udział w projektach związanych z komunikacją marketingową,
• tworzenie banerów, ofert handlowych, katalogi, foldery, landingpages, newsletters, materiałów promocyjnych i marketingowych,
• aktywne budowanie wizerunku firmy w ramach zleconych zadań graficznych,
• przygotowywanie do druku materiałów graficznych,
• opieka graficzna nad serwisem internetowym oraz profilach w SM,

Wymagania:

• orzeczenie o niepełnosprawności,
• wykształcenie min. średnie,
• min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomość Adobe Illustrator, Photoshop, Adobe XD,
• znajomość HTML- umiejętność przygotowywania szablonów do kampanii mailingowych, landingpage,
• doświadczenie w tworzeniu komunikacji marketingowej
• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
• odpowiedzialność za powierzone zadania, terminowość w ich wykonywaniu

Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca@obpon.pl

Pełna treść ogłoszenia: https://obpon.pl/article/212889/show.html

10 listopada 2021 12:40

7177 days, 22 hours

Listing ID 708618baf805b593 56 total views, 4 today

Komentarze