Maseczki ochronne bawełniane. Wyszków

PLN13,5

Report problem
Processing your request, Please wait....
This ad listing is expired.

Dodatkowe informacje

MiejscowośćWyszków

Wyszków. Maseczki ochronne bawełniane wielokrotnego użytku to jeden z produktów na aktualne czasy. Nasze maseczki ochronne wykonujemy a podwójnej warstwy bawełny o podwyższonej gramaturze. Gramatura jest dosyć wysoka i wynosi aż 300 g/m2. Maseczka po rozłożeniu ma wymiary ok. 200 x 80 mm. Podwójne złożenie dodatkowo podnosi efekt ochronny maseczek. Nasze maseczki można używać wiele razy. Można je prać, jak zwykłe ubrania bawełniane. Dokładny skład materiału to 95% bawełny z domieszką 5% elastanu. Zalecamy pranie w temperaturze około 60 stopni Celsjusza.

Przejdź bezpośrednio do sklepu z bezpiecznymi płatnościami Dotpay: http://sklep.alt-media.com.pl/produkt/maseczki-bawelniane-wielokrotnego-uzytku/

Maseczki wykonane z bawełny nadają się dla każdej aktywności fizycznej. Nie ważne czy będzie to wyjście po zakupy, czy też spacer z psem. Sprawdzą się równie doskonale.

Mając na uwadze rożne gusta użytkowników maseczki bawełniane produkujemy w kilku rożnych kolorach, co możecie państwo zobaczyć w galerii w dalszej części tej strony. Dostępne są następujące kolory: ecru, czarny, stalowy, pistacjowy, różowy, khaki i tzw. denim. Ze względów logistycznych produkujemy je i pakujemy w seriach po 10, 20, 30, 50, 100 egz. Można zmówić tylko jeden wybrany kolor, nie mieszamy kolorów.

Ze ględów higienicznych ma możliwości odbioru osobistego. Czas oczekiwania na dostawę kurierska to ok. 1 – 2 dni.

Komentarze