Niesamowity kubek termiczny z młynkiem do kawy

PLN99.00

Processing your request, Please wait....

Szczególnie polecany kierowcom, myśliwym, wędkarzom, osobom lubiącym dłuższe plenerowe wycieczki oraz pracownikom biurowym, którym nie odpowiada zwykła, standardowa kawa z ekspresu.Nietypowy kubek termiczny, który skrywa w sobie funkcję młynka do kawy. Kubek COLUMBIA jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących aromat świeżej, własnoręcznie zmielonej kawy. COLUMBIA wyposażony jest w schowek do przechowywania ziaren kawy, ceramiczny manualny młynek do kawy z regulacją grubości mielenia, sitko do parzenia kawy oraz kubek termiczny.

Pakowany jest w eleganckie czarne pudełko. Kubek ma pojemność 360 ml, wykonany ze stali nierdzewnej o podwyższonym standardzie.

Kubek z zapakowany jest w bardzo gustowne czarne pudełko prezentowe.

Pozostało już niewiele sztuk w magazynie jedynego polskiego importera. Gorąco polecamy obejrzeć krótki filmik przestawiający ten unikalny produkt: https://www.youtube.com/watch?v=et3mGSgDVj0&feature=emb_logo

Zamówienia są realizowane bezpośrednio z magazynu importera z pomięciem pośredników. Czas realizacji ok. 1-2 dni robocze.

Do każdego zamówienia jest wystawiana imienna faktura VAT. Faktura jest wysyłana w sposób elektroniczny w formie pliku PDF na e-mail zamawiającego

Aukcja Allegro: Niesamowity kubek termiczny

Szczegółowe parametry:

Wymiary : ø 82 x 213 mm
Materiał: metal, tworzywo, ceramika
Kolor: czarny
Opakowanie produktu: kartonik biały
Wymiary opakowania jednostkowego: 135 x 260 x 100 mm
Waga jednostkowa brutto (kg): 0.859

ID 2575e19d015c816c

11 stycznia 2020 14:43

This ad has expired

Komentarze