Budowa Domów SSO, SSZ, Stan Deweloperski

PLN1,234.00

Report problem
Processing your request, Please wait....

Dodatkowe informacje

MiejscowośćWyszków
Telefon kontaktowy729058854

Jesteśmy doświadczoną firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku w zakresie budownictwa tradycyjnego, nowoczesnego, SSO, SSZ, Stan Deweloperski.

KK Development swoją pozycję na rynku kształtuje poprzez kompleksowe usługi budowlane w realizacji obiektów przemysłowych, handlowych, biurowych, wielorodzinnych, jednorodzinnych.
Dzięki bogatemu doświadczeniu i znajomości branży budowlanej sukcesywnie rozwijamy działalność, oferując swoim klientom gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług.
Naszym klientom proponujemy nowatorskie rozwiązania, kompleksową obsługę i bezpieczeństwo całego procesu realizacji inwestycji.
Wszystkie przedsięwzięcia wykonujemy w planowanych terminach z zastosowaniem wysokich standardów i ekonomiczną optymalizację.

Ofertę kierujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw, mniejszych firm jak i osób prywatnych.
Samodzielnie opracowujemy kosztorysy planowanych inwestycji wraz z propozycją interesujących nowatorskich rozwiązań, dostosowując kosztorys do planowanego budżetu.
Wspólnie z naszą wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowników z dużą starannością podchodzimy do każdej zawartej umowy i umiejętnie zarządzamy realizowanym projektem na poszczególnych etapach inwestycji.

Podczas codziennej pracy koncentrujemy się na optymalnych kompleksowych rozwiązaniach z wykorzystaniem najnowszych technologii w branży budowlanej.
W przypadku inwestycji oddawanych pod tzw. klucz korzystamy ze sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców, których rozliczamy na każdym etapie realizowanej pracy podwykonawczej.
Jesteśmy otwarci na każde nowe wyzwanie, jakie stawiają przed nami rynek budowlany i oczekiwania naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy i kontaktu,

KK Development
729-058-854

Komentarze