Pracownik ochrony Wyszków

PLN2,600.00

Report problem
Processing your request, Please wait....
This ad listing is expired.

Dodatkowe informacje

MiejscowośćWyszków
Telefon kontaktowy785512146 785510307

Firma Arma wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Pracownik dozoru Wyszków

Opis stanowiska:

– dozór obiektu ,
– praca w systemie zmianowym,

Wymagania:
– orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:
– pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
– zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ,
– wynagrodzenie 2600 brutto + 20 % za godziny nocne,
– przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,
– możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,

Kontakt w sprawie pracy rekrutacja 785 – 510- 307

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

6 lipca 2020 09:41

This ad has expired

Listing ID 9745f02d58eecd53 32 total views, 1 today

Komentarze